Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

mieszko.my

Jesteśmy członkiem:

Kredyty

Premium Nieruchomości proponuje profesjonalną pomoc w doborze usług oferowanych przez różne instytucje kapitałowe. Współpraca z wieloma bankami oferującymi produkty finansowe umożliwia nam wybór najkorzystniejszej oferty w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta. Korzystając z naszej propozycji Klienci mogą zapoznać się z wstępnymi warunkami udzielenia kredytu, zweryfikować zdolność kredytową, a po uzyskaniu stosownej autoryzacji podpisać umowę. Bez dodatkowych opłat i prowizji.

 

Naszym partnerem jest również jedna z największych firm doradztwa finansowego w Polsce Dom Kredytowy NOTUS S.A. Doradcy kredytowi DK NOTUS współpracują z ponad dwudziestoma bankami.

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa finansowego DK Notus?

  • Ani grosza więcej! Korzystanie z usług doradców jest bezpłatne. To żelazna zasada. Ale to nie wszystko. Jeśli zdecydujecie się Państwo zaciągać kredyt hipoteczny za pośrednictwem naszej firmy, wszelkie opłaty i prowizje będą tej samej wysokości, jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z bankami. Co więcej, DK NOTUS ma możliwość negocjowania indywidualnych warunków kredytu dla swoich klientów.
  • Dowolna pora i czas spotkania! Współpraca z DK NOTUS to oszczędność czasu. Doradca spotka się z Państwem w dogodnej dla Was porze i miejscu dzięki czemu zaoszczędzicie cenny czas. Spotkanie, po wcześniejszym umówieniu, może odbyć się również u Państwa w domu, biurze lub innym, dowolnym miejscu.
  • Doradzamy obiektywnie. DK NOTUS nie jest związana kapitałowo z jakąkolwiek instytucją finansową. Dlatego doradztwo jest obiektywne. Jeśli polecamy klientowi jakiś bank, wiemy po prostu, że jego oferta jest dla klienta najlepsza i optymalna. Naszych sugestii nie musimy się nigdy wstydzić.
  • Indywidualna opieka. Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedząc po prostu na co należy zwrócić uwagę, jakie dokumenty przygotować. Dzięki indywidualnej opiece doradcy oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami szybko i skutecznie otrzymają Państwo pozytywnie rozpatrzony wniosek kredytowy i staną się właścicielami Swojej nieruchomości.

Wszelkie podane przez pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego.