Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

mieszko.my

Jesteśmy członkiem:

O firmie

Aktualności

Premium Nieruchomości to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca wysokiej jakości usługi w zakresie obrotu nieruchomościami. Pośredniczymy w sprzedaży, kupnie wynajmie i najmie wszelkiego rodzaju nieruchomości: mieszkań, domów, działek, nieruchomości komercyjnych itp. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Naszym atutem jest wykwalifikowany zespół, rzetelność, uczciwość i zaangażowanie. Profesjonalnie, skutecznie, z niesłabnącą energią, z rosnącym doświadczeniem kojarzymy strony transakcji - Sprzedających i Kupujących.

Pośrednictwem Nieruchomości zajmujemy się od 2010r. Doświadczenie zawodowe, które łączyło w sobie setki zrealizowanych transakcji kupna, sprzedaży oraz wynajmu, negocjacji i szeroko pojętej pomocy przy obsłudze rynku Nieruchomości pozwoliło uzyskać nam licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 21810 oraz członkostwo w Bielsko-Częstochowsko-Katowickim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom najwyższy poziom usług, bezpieczeństwo oraz fachową obsługę.

Aby móc jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów, podejmujemy współpracę z innymi biurami pośrednictwa. Ponadto współpracujemy z najlepszymi kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami, bankami w naszym regionie

Wszyscy nasi agenci są do dyspozycji naszego Klienta. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy do współpracy!

Wszelkie podane przez pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego.